0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
France
Coupe de France
Paris Saint Germain
-
-
Racing Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
AS Saint Etienne
۳
۶
Dijon Fco
Finished
۲۱:۰۰
Viry-Chatillon
۰
۶
SM Caen
Finished
۲۱:۰۰
ST Pryve ST Hilaire F C
۰
۲
FC Stade Rennes
Finished
۲۱:۰۰
Marignane Gignac FC
-
-
Croix IC
inprogress
۲۱:۰۰
Bergerac Perigord FC
۲
۲
US Orleans
inprogress
۲۱:۰۰
L Entente Ssg
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
England
EFL Cup
Burton Albion
-
-
Manchester City
inprogress
۲۳:۱۵
Scotland
Premiership
Celtic Glasgow
-
-
ST Mirren
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Heart of Midlothian
-
-
Dundee FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Hamilton Academical FC
-
-
Aberdeen FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Kilmarnock FC
-
-
Glasgow Rangers
inprogress
۲۳:۱۵
ST Johnstone FC
-
-
Livingston FC
inprogress
۲۳:۱۵
Motherwell FC
-
-
Hibernian FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Netherlands
KNVB Beker
Feyenoord Rotterdam
-
-
Fortuna Sittard
inprogress
۲۳:۱۵
FC Twente Enschede
۲
۳
Willem II Tilburg
Finished
۲۱:۰۰
Greece
Greece Cup, Knockout stage
Olympiacos Piraeus
۳
۱
AO Xanthi FC
Finished
۲۱:۰۰
AEK Athens
۵
۰
Aoc-Kissamikos
Finished
۱۸:۴۵
Atromitos Athinon
۲
۱
Apollon Smyrnis
Finished
۱۶:۳۰
Asteras Tripolis
۵
۳
AE Larissa FC
Finished
۱۸:۴۵
Portugal
League Cup, Final round
Sporting Braga
-
-
Sporting CP
inprogress
۲۳:۱۵
Spain
Copa del Rey
CF Getafe
۱
۰
CF Valencia
Finished
۰۰:۰۰
Australia
A-League
Perth Glory FC
۰
۰
Adelaide United FC
Finished
۱۴:۳۰
Wellington Phoenix FC
۰
۱
Sydney FC
Finished
۱۰:۰۵
Newcastle United Jets
۱
۰
Central Coast Mariners FC
Finished
۱۲:۲۰
France
Ligue 1
Olympique Nimes
۳
۱
Angers Sco
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
Cup
Yellow-Red KV Mechelen
-
-
Union Saint-Gilloise
inprogress
۲۳:۱۵
International Clubs
Club Friendly Games
BSC Young Boys
۳
۰
FC Schaffhausen
Finished
۱۸:۳۰
NK Maribor
۰
۰
MFK Karvina
Finished
۱۸:۳۰
WAF Brigittenau
۰
۶
Floridsdorfer AC
Finished
۲۱:۳۰
Western Pride
۱
۲
Eastern Suburbs AFC
Finished
۱۲:۰۰
Rakosmenti KSK
۳
۲
Budaorsi SC
Finished
۱۲:۳۰
TSV Hartberg
۳
۳
SC Wiener Neustadt
Finished
۲۰:۳۰
Odra Opole
۲
۰
GKS Tychy
Finished
۱۴:۳۰
Wiener Viktoria
۷
۰
La Riverside
Finished
۲۱:۳۰
Fk Akademija Pandev
۱
۱
Strumska Slava
Finished
۱۵:۳۰
SK Dynamo Ceske Budejovice
۳
۱
Slavoj Vysehrad
Finished
۱۳:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast United
Finished
۱۴:۰۰
SK Sigma Olomouc
۵
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۵:۳۰
FC Dynamo Kiev
۱
۱
Fotbal Club Fcsb
Finished
۱۸:۳۰
FC Viktoria Plzen
۱
۱
Wuhan Zall
Finished
۱۸:۳۰
Arcos CF
-
-
Shenzhen FC
Finished
۱۹:۳۰
MFK Vyskov
۲
۲
SK Spartak Hulin
Finished
۲۰:۰۰
Sozopol
۳
۲
Haskovo 1957
Finished
۱۴:۳۰
HNK Gorica
۳
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۳:۳۰
Gryf Wejherowo
۱
۱
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Finished
۱۴:۰۰
FKS Stal Mielec
۱
۰
MKS Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۵:۰۰
FK Metalac GM
۱
۱
FK Rad
Finished
۱۵:۳۰
FK Vozdovac
۲
۰
Fk Brodarac
Finished
۱۴:۳۰
ETO FC Gyor
۶
۰
VAC FC
Finished
۱۵:۴۵
FK Borac Cacak
۲
۲
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۴:۳۰
PFC Nesebar
۱
۲
PFC Chernomorets Burgas
Finished
۱۶:۰۰
Mbao FC
۱
۱
GOR Mahia
Finished
۱۴:۳۰
ACS Poli Timisoara
۱
۰
Csc Ghiroda Si Giarmata Vii
Finished
۱۵:۳۰
SKRA Czestochowa
-
-
Warta Dzialoszyn
Finished
۲۰:۳۰
CS Balotesti
-
-
Chindia Targoviste
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Police Tero FC
-
-
Chainat FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FC Oleksandriya
-
-
Hirnyk Kriviy Rih
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
NK Krsko
-
-
NK Rudes
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Olimpia Grudziadz
۱
۲
Chojnice
Finished
۱۵:۳۰
FK Septemvri Simitli
۰
۲
Tsarsko Selo Sofia
Finished
۱۵:۳۰
Balmazujvarosi FC
-
-
1. FC Tatran Presov
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Botev Plovdiv
۲
۰
FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Finished
۱۶:۰۰
Borussia Dortmund II
-
-
RW Essen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
1. Fsv Mainz 05 II
۷
۲
Grasshoppers Zürich Ii
Finished
۱۶:۳۰
Simba SC
۲
۱
Leopards SC
Finished
۱۶:۴۵
Tianjin Teda
-
-
Jumilla CF
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
NS Mura
۲
۱
VSNK Varazdin
Finished
۱۷:۳۰
NK Lucko
-
-
NK Radnik Sesvete
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۴
۱
Puszcza Niepolomice
Finished
۱۷:۳۰
NK Rudar Velenje
۷
۰
NK Roltek Dob
Finished
۱۷:۳۰
PFC CSKA Sofia
-
-
FC Shanghai Shenhua
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Mako FC
-
-
Szoregi Rakoczi SE
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
VFB Dillingen
-
-
SPVGG Quierschied
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Horst Emscher 08
-
-
VfB Gunnigfeld
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Turkey
Turkiye Kupasi, Knockout stage
Balikesirspor
۱
۳
Trabzonspor
Finished
۲۱:۰۰
Goztepe SK
۳
۰
Antalyaspor AS
Finished
۱۸:۳۰
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
۱
۲
Yeni Malatyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
San Lorenzo
۱
۰
Club River Plate Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
SOL De America
۲
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۲:۴۵
Saudi Arabia
Kings Cup
AL Ahli Saudi FC
۱
۱
AL Wehda FC
Finished
۲۰:۳۵
International Youth
U20 CONMEBOL Championship, Group A
Bolivia
-
-
Venezuela
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
Mexico
Copa MX, Clausura, Group 9
Atlas FC
۱
۲
Leones Negros Udeg
Finished
۰۶:۳۰
Egypt
Premier League
Smouha SC
۰
۰
Enppi Club
Finished
۱۹:۰۰
El-Entag El-Harby
۲
۲
EL Daklyeh
Finished
۲۱:۳۰
Haras EL Hodood
۱
۲
EL Gounah
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Girone C
Casertana FC
-
-
AS Bisceglie
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Potenza Calcio
-
-
SS Juve Stabia
inprogress
۲۳:۰۰
Sicula Leonzio
-
-
Trapani Calcio
inprogress
۲۳:۰۰
Urbs Reggina 1914
-
-
AS Viterbese Castrense
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
US Vibonese Calcio
-
-
US Catanzaro 1929
inprogress
۲۳:۰۰
Rende Calcio 1968
-
-
SS Monopoli 1966
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Paganese Calcio 1926
۱
۱
Siracusa Calcio
Finished
۱۷:۰۰
FC Rieti
۰
۲
Virtus Francavilla Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Calcio Catania
-
-
Matera Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
International Youth
U20 CONMEBOL Championship, Group B
Paraguay
۱
۰
Peru
Finished
۰۲:۰۰
Vietnam
U19 V-League
Hanoi T&t
۳
۰
Viettel
Finished
۱۱:۲۰
Morocco
Botola
RSB Berkane
۰
۰
FUS Rabat
Finished
۱۹:۳۰
Hassania Union Sport Agadir
۰
۰
DHJ Difaa Hassani Jdidi
Finished
۲۱:۳۰
RCA Raja Casablanca Athletic
۲
۱
AS Far Rabat
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
Copa MX, Clausura, Group 7
Tiburones Rojos De Veracruz
۲
۰
CF Lobos B.u.a.p.
Finished
۰۶:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Qualification
Delfin SC
۳
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Mexico
Copa MX, Clausura, Group 2
Puebla FC
۱
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A3
Gremio Osasco Audax SP
۱
۱
GE Osasco SP
Finished
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil SP
-
-
Monte Azul SP
Finished
۲۱:۳۰
Mexico
Copa MX, Clausura, Group 8
CF Cafetaleros De Tapachula
۱
۰
Cimarrones De Sonora FC
Finished
۰۴:۳۰
India
I-League, 2nd Division
Atk Reserves
۲
۰
Jamshedpur FC II
Finished
۱۲:۰۰
Italy
Serie C, Girone A
SS Arezzo
۱
۰
AC Pisa 1909
Finished
۲۱:۰۰
Olbia Calcio 1905
۲
۱
Virtus Entella
Finished
۱۷:۰۰
US Alessandria Calcio 1912
-
-
FC Pro Vercelli 1892
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Carrarese Calcio 1908
۳
۱
AS Lucchese Libertas 1905
Finished
۱۷:۰۰
Piacenza Calcio 1919
۲
۱
AC Gozzano
Finished
۱۷:۰۰
AC Cuneo 1905
۲
۱
Juventus U23
Finished
۱۷:۰۰
Robur Siena
۱
۰
Aurora Pro Patria 1919
Finished
۲۱:۰۰
US Pistoiese 1921
-
-
AS Pro Piacenza 1919
Cancelled
۲۱:۰۰
International Clubs
Arena Cup
Zaglebie Sosnowiec SA
۱
۱
FK Zarkovo
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong
Reserve Division
Hoi King
۰
۵
Hong Kong Pegasus FC
Finished
۱۴:۰۰
Brazil
Paulista, Serie A2
EC Santo Andre
۲
۰
CA Penapolense
Finished
۲۱:۳۰
Nacional AC
۰
۲
EC Agua Santa
Finished
۲۱:۳۰
Greece
3rd League, Group 1
Aris Avatou
۰
۱
AE Kalampakiou
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Paralimniou FC
۵
۱
PAOK Kosmiou
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 2
Aris Palaiochoriou
۰
۰
Edessaikos
Finished
۱۶:۳۰
Pao Koufalion
۱
۰
Ermis Amyntaiou FC
Finished
۱۶:۳۰
Po Triglias
۲
۱
Makedonikos FC
Finished
۱۶:۳۰
Ape Langadas FC
-
-
Niki Agkathias
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca, Serie A, Taca Guanabara
AA Portuguesa RJ
-
-
Madureira EC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Greece
3rd League, Group 4
AO Selanon
۲
۰
FC Fokikos
Finished
۱۶:۳۰
Niki Volou
۳
۰
Pierikos FC
Finished
۱۶:۳۰
England Amateur
Isthmian Football League, Premier Division
Lewes FC
-
-
Margate FC
inprogress
۲۳:۱۵
Italy
Serie D, Girone F
Real Giulianova Ssd
۰
۰
Olympia Agnonese
Finished
۱۷:۰۰
Ireland
Collingwood Cup
Nui Galway
۰
۲
Ulster University
Finished
۱۷:۳۰
Mary Immaculate
۰
۲
Dublin College University
Finished
۱۷:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Club Africain
۰
۱
Etoile Sportive Sahel
Finished
۱۶:۳۰
Club A Bizertin
۲
۲
Esperance Sportive De Tunis
Finished
۱۶:۳۰
US Ben Guerdene
۱
۱
Club Sportif Sfaxien
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Greece
Cup EPSP (Piraeus zone)
Ermis Koridalou
۱
۰
Ampelakiakos
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Cup EPSDA (West Attika zone)
Zofria
۱
۰
Asteras Magoulas
Finished
۱۶:۳۰
Panelefsiniakos Elefsinas
۱
۱
Vizas Megaron
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Cup EPSA (Athens zone)
Ilisiakos FC
۵
۲
Kentavros Vrilission
Finished
۱۶:۰۰
Agios Ierotheos
۳
۰
AE Kifisias
Finished
۱۶:۰۰
Greece
3rd League, Group 8
Ypato
۲
۰
AO Eikosimias
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A1
Ferroviaria
-
-
AA Ponte Preta SP
inprogress
۲۲:۳۰
England Amateur
Southern Football League, Premier Division Central
Hitchin Town
-
-
Kings Lynn Town
inprogress
۲۳:۱۵
Sudan
Premier League
Ahli AL Khartoum
-
-
Hilal Obied
Finished
۲۰:۰۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
CA River Plate (Arg) Reserve
۲
۰
CA Union Santa Fe Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Cup EPSI (Creta zone)
EAP
۰
۹
Episkopi FC
Finished
۱۶:۰۰
AE Lakonion
-
-
AE Neapolis
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Idomeneas Galata
۲
۴
Aris Soudas
Finished
۱۶:۰۰
Greece
Cup EPS Achaias
Dias Saravaliou
۰
۱
Panaigialios
Finished
۱۶:۰۰
Northern Ireland
NIFL Development League
Glenavon R.
-
-
Ballymena United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Collinstown
-
-
St Francis FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید